• Wpisów: 17
  • Średnio co: 108 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 19:27
  • Licznik odwiedzin: 6 757 / 1962 dni
 
pojeby6969
 
Liar's Diary ..!: cz.8
**oczami Alison**
- Nie..nie mówmy o tym.
Zamówiłyśmy taxówke i pojechałyśmy do domu. Gdy weszłam do domu mama nawet nie zareagowała na mój trzask drzwiami. Pobiegłam do mojego pokoju ,który znajdował się na poddaszu. Zamknęłam drzwi na klucz i wrzuciłam zakupy do szafy. Postanowiłam od razu iść się umyć. Zabrałam rzeczy i poszłam pod prysznic. Gdy się wykąpałam, ubrałam mają piżamę. Były to dresowe spodnie i luźna koszulka. Weszłam na laptopa i połączyłam się z Arią na skypie. Rozmawiałyśmy do później nocy. Byłyśmy już zmęczone więc położyłyśmy się spać. Po chwili przyszedł mi sms od Edwarda.
- Kocham Cię.
- Ja ciebie też. Dobranoc <33
Po chwili przyszedł kolejny od Arii.
- Kocham Cię moja kurwo. ;x
- hahahhahahahhahaha yep ? Ja Ciebie też dziwko. Śpij. Jutro buda -.- Dobranoc <33
Zastanawiałam się dlaczego oni mnie tak teraz kochają. W końcu zasnęłam. Rano gdy się obudziłam okazało się,że zaspałam.
Hahahhahahahhaha ja ? Zaspałam ? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Wstałam z łóżka i pobiegłam do łazienki. Ogarnęłam się i poszłam ubrać. Ubrałam :
559678_244306145714423_418254960_n.jpg
.
Zjadłam szybko płatki i pobiegłam do szkoły.  Wbiegłam tak szybko, że prawie nie wyrobiłam zakrętu. Wpadłam do klasy otwierając drzwi z mocnym hukiem. Cała klasa łącznie z nauczycielem spojrzała na mnie z otwartą buzią. Spojrzałam na Arię ,która siedziała w ostatniej ławce i zwijała się ze śmiechu. Była ubrana w :

2226770bfd7626af3731311dcaef967a.jpg

Podeszłam do ławki i usiadłam obok niej.
**oczami Arii**
Na Alison patrzyła cała klasa a nauczyciel nie mógł wydobyć z siebie słowa.
-niezłe wejście. -zaśmiałam się.
- hahhahhahah normalne.
Nauczyciel kontynuował lekcję. Ja i Alison przegadałyśmy ją prawie całą z małymi odstępami gdy upominał nas nauczyciel. Po lekcji wybiegłyśmy z klasy jako pierwsze. Pobiegłyśmy na podwórko gdzie mieliśmy swoją miejscówę na przerwach. Wskoczyliśmy na ręce Edwarda i Toby'ego ,którzy już na nas czekali. Przegadaliśmy całą przerwę. Gdy zadzwonił dzwonek pobiegliśmy  na lekcje. Miałyśmy W-F. Masakra !!! Postanowiłyśmy poudawać ,że jest nam słabo. Akcja się udała. Całą lekcję przesiedziałyśmy u pielęgniarki udając umierające. Gdy zadzwonił dzwonek wybiegłyśmy na stołówkę jakby nigdy nic. ...

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego