Wpisy użytkownika Liar's Diary ..! z dnia 4 sierpnia 2013

Liczba wpisów: 2

pojeby6969
 
Liar's Diary ..!: cz.4.
**oczami Alison**
Podeszłam do ściany i usiadłam pod nią.
ri.pinger.pl/(…)images.jpg…
-Weź ją pierdol !!
-Aria znamy się już tyle lat..powinnaś wiedzieć ,że właśnie to robię xD
-hahahahhahahhahahahhahaha o kurwa!! ...zapomniałam.
-No..-odparłam.
Siedziałyśmy chwilę w milczeniu starając  nie spotkać się wzrokiem.
-Może chodźmy coś zjeść..? -zapytała Aria.
- No dobra... :)
I ruszyłam za Arią do kuchni przyglądając się jej lekkiemu ,zgrabnemu krokowi.
-Ale ty wukurwiście chodzisz *.*- odezwałam się w końcu by przerwać tę grobową , męczącą ciszę która ciągła się między nami.
-hahahahha - Aria wybuchła śmiechem.
-No co - zapytałam uśmiechając się.
-No nic.
W końcu dotarłyśmy do kuchni.
-bierz co chcesz - powiedziała Aria.
Nie miałam zwyczaju jadać u kogoś, ale tym razem byłam taka głodna że nie mogłam zaprzeczyć. Podeszłam do lodówki i wyjęłam jakąś sałatkę.
- A to mogę ? -zapytałam
-No pewnie - odpowiedziała sięgając po talerze.
Gdy zjadłyśmy poszłyśmy znów do pokoju Arii. Szłyśmy powoli nie mając siły poruszać już nogami. Zabrałyśmy się za makijaż..Aria zaczęła rozmowę :
-Edward też przyjdzie na imprezę ?
-Pewnie tak . Obiecał mi .
Edward był moim chłopakiem. Poznaliśmy się bardzo dziwnie. A mianowicie gdy przyszłyśmy z Arią do nowej szkoły jego banda na stołówce bardzo się wyróżniała. Siedzieli przy stoliku z grobowymi minami nic nie jedząc mimo, że na tackach mieli pełno jedzenia. Gdy poszłam na biologię okazało się ,że muszę siedzieć z Edwardem. Nie mieliśmy dobrych kontaktów. Nie mogłam zrozumieć co dokładnie między nami jest. Niby po jakimś czasie zostaliśmy przyjaciółmi a czasami były momenty ,że się nienawidziliśmy... Nawet nie wiem w jaki sposób jesteśmy razem. Ale wiem , że mi na nim zależy <33  
Edward.jpg


No ale nie mówmy już o nim. :)
-Toby też obiecał ;x - dodała Aria.
  • awatar moniikus: Zapraszam do mnie mega wyprzedaż na prawdę tanio :) może akurat wpadnie Ci coś w oko :) P.S SUPER BLOG ! :)
  • awatar Hopeless †: Ładna historia, czekam na kolejną część :) Mam nadzieję, że ta impreza będzie udana. A okoliczności spotkania się Alison i Edwarda są dość inne niż normalne, ale podobno dziwność wyróżnia ludzi <3 *zapraszam do siebie*
  • awatar Chodź ze mną by sens nadać życia krokom.: hmm ciekawe ;3
Pokaż wszystkie (7) ›
 

pojeby6969
 
Liar's Diary ..!: CZ. 5
*** Oczami Arii***
Tsa... Toby obiecał, ale ciekawe czy będzie? Nagle zza okna usłyszałam dźwięk trąbiącego samochodu. Otworzyłam Okno i wychyliłam się lekko. To był Bimber, Toby i Mona- dziewczyna Bimbra.
- Zaraz zejdziemy, dajcie nam pięć minut. - krzyknęłam do nich.
- Piękna, ja znam to twoje pięć minut. - Zamknęłam okno i wróciłam do Alison. Musiałam tylko dociągnąć kreskę na powiece Alison i byłyśmy już gotowe.
Wychodząc z domu usłyszałam tą piosenkę która dobiegała z samochodu Bimbra.
(włącz to ----> )

W rytmie muzyki wsiadłyśmy z Alison do auta.
- Gdzie Ed'y? - Zapytała Alison.
- Już są na miejscu z Łysym i Bliźniaczkami. - Odpowiedział Toby.
Po krótkim czasie dojechaliśmy już na miejsce. Było to małe jezioro znajdujące się w głębi lasu. Nikt tam nie chodzi od dawna, niektórzy nawet o nim nie wiedzą. To miejsce było naprawdę magiczne. Często tam przyjeżdżaliśmy. Mieliśmy tam swój mały domek i wyrobione miejsce na ognisko. Alison gdy zobaczyła Edwarda podbiegła do niego i wskoczyła na niego jak małe dziecko, oplatając go swoimi zgrabnymi nogami.
chlopak-trzymajacy-dziewczyne-na-rekach-likely-pl-25d7e2fc.png


Zaczęli się namiętnie całować a potem zniknęli gdzieś w domku.
Domek był mój i Alison rodzice nam go tam postawili, ale nie mieliśmy nic przeciwko że inni z niego korzystają, zawsze tam przyjeżdżaliśmy na wakacje, albo na długie weekend'y, czasami tylko ze swoimi partnerami, a czasami tak jak dzisiaj na takie zbiorowe ognisko. W domku były 2 małe sypialnie. W każdej było jedno duże łóżko. Znajdowała się tam mała kuchnia połączona z gościnnym gdzie była kanapa i mały stoliczek no i łazienka.
Łysy rozpalił ognisko przy którym wszyscy siedzieli oprócz Alison i Edwarda którzy byli zamknięci w sypialni. Piliśmy przy ognisku Leszki i zajadaliśmy smażone pianki. Siedziałam Toby'emu na kolanach. Nagle zaczął mnie całować po szyi, po czym wziął moje piwo i odłożył obok. Zaczęliśmy się całować. Toby delikatnie dotykał moich policzków. Następnie wziął mnie na ręce tak jak Ed'y Alison i zaniósł do drugiej sypialni i rzucił na łóżko.
- Uuu... będziesz mnie bzykał.
- Nie, nie będę. - odpowiedział Toby sarkastycznie
*** Oczami Toby'ego ***
- Masz mnie bzykać. - stanęła przede mną Aria. Wziąłem ją na ręce i położyłem na komodzie która była obok. 31.media.tumblr.com/(…)tumblr_molqxrNZtV1s2p1bso1_2…
Ściągnąłem z niej bluzkę i zacząłem rozpinać spodenki. W między czasie ona ściągnęła ze mnie T-shirt i spodnie. Byliśmy w samej bieliźnie. Wziąłem ja z powrotem na ręce i rzuciłem na łóżko ległem na niej i przykryłem nas kołdrą. rozebrałem ją do końca, a ona powoli ściągała ze mnie bokserki.  Pieprzyliśmy się dwie godziny, po czym leżeliśmy przytuleni do siebie delikatnie się całując.
- Chyba trochę przesadziliśmy.
- Dlaczego? – zapytałem ze zdziwieniem.
- Bo boli. – Spojrzałem na Arię delikatnie się uśmiechając. Zacząłem ją masować tam.
- Chcesz żebym się podnieciła? – Powiedziała Aria legając na mnie namiętnie mnie całując. Po chwili zeszła ze mnie i zaczęła ubierać z powrotem swoją sexy bieliznę, spodenki i swoją bluzkę. Szkoda, ze już mi zabrała ten piękny widok. Pomyślałem, uśmiechając się do mojej dziewczyny, następnie też się ubrałem i razem z Arią wyszedłem do reszty. Było już kilka minut po północy.

images (5).jpg